Daha fazla bilgi için, web siteyi ziyaret edin

www.atolla.com.tr

Hakkında

Atolla Bilişim kuruluş tarihinden itibaren gelişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikçi çözümler üreten ve izlemiş olduğu bu vizyon ile müşterilerine sağladığı çözümler müşterilerinin iş verimliliği ve kararlılıkları ile ilgili bulundukları sektörde bir adım önde olmalarını sağlamaktadır. Veri Analizi, İş Zekâsı, Danışmanlık Hizmetleri, Mobil Çözümler, Ar-Ge projeleri vb. birçok bilişim alanında hizmet sunan Atolla Bilişim, uzman kadrosu ile yenilikçilik ve sürdürülebilir gelişim prensibi ile teknoloji ve bilişimin adresi olduğunu göstermektedir. Bize güvenebilirsiniz.

 Misyon

Atolla Bilişim geliştirdiği tüm çözümleri ve ürünleri uluslararası standartlarda üretmeyi, bu ürünleri yurt içi ve yurt dışında aranılan ürünler haline getirmeyi, kalite anlayışı yenilikçi anlayışı ile sektöründe güvenilir ve bilinen bir marka haline gelmeyi hedefler.

 Vizyon

Atolla Bilişim Özel Sektör ve Kamu Kurumlarına yönelik yazılım ve teknoloji çözümleri üretmek için araştırma/geliştirme faaliyetleri yürüterek yerli üretime dayalı teknolojik ürün ve çözümler geliştirmeyi hedefler. Atolla Bilişim Ar-Ge faaliyetlerine Üniversiteler ve Özel Sektörü de dahil ederek bilimsel çalışmalar ışığında çalışmalarını yürütmeyi hedefler.

İletişim bilgileri


  • Sosyal bağlantılar:
Atolla Bilişim